Cahil Forum Bilgi Paylaşım Platformu
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

Türk yapımı Crysis oyununun hikayesi ve crysis 2 linki 1282
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

Türk yapımı Crysis oyununun hikayesi ve crysis 2 linki 1282
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cahil Forum'a Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Türk yapımı Crysis oyununun hikayesi ve crysis 2 linki

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Türk yapımı Crysis oyununun hikayesi ve crysis 2 linki Empty
MesajKonu: Türk yapımı Crysis oyununun hikayesi ve crysis 2 linki   Türk yapımı Crysis oyununun hikayesi ve crysis 2 linki EmptyCuma Nis. 15, 2011 11:27 pm

arkadaşlar oyun torrent dosyası şeklinde içinde torrent açabilmek için utorrent programı da var. Dosyanın boyutu artsın diye de 4 tane aynı müziği kopyaladım içine attım. Dosya boyutu 12 mb iki siteye upload ediyorum indirin gerçekten mükemmel oyun. Bende bu torrent dosyasıyla indirmeye başladım

İşte resim;
Türk yapımı Crysis oyununun hikayesi ve crysis 2 linki Full
Oyunun linkide aşağıda
http://hotfile.com/dl/111398648/59300a6/crysis2torrent.rar.html
Türk kardeşlerin ‘Crysis’ adlı oyunu bir haftada 3 bin satınca Hollywood senaryonun peşine düştü. Giresunlu Yerli ailesinin Almanya doğumlu 3 çocuğunun yaptığı bilgisayar oyunu Crysis, Türkiye’de bir haftada 3 bin adet sattı. Oyunun dağıtım hakkını EA aldı, Hollywood senaryonun peşine düştü.. Hayallerini bilgisayar oyunları tasarımıyla gerçekleştiren Almanya doğumlu 3 Türk kardeşin Türkçe ilk oyunu Crysis kapışıldı.

Türk yapımı Crysis oyununun hikayesi
Türk adını oyun dünyasına yazan Cevat, Avni ve Faruk Yerli adlı üç kardeş, 2007 yılının tüm dünyadaki oyun tutkunlarınca merakla beklenen bilgisayar oyunu Crysis’in de yapımcısı. Cevat Yerli, dünyanın en saygın ve aranan oyun geliştiricilerinden biri ve pek çok teknoloji firmasının fikir danıştığı önemli bir isim. Cevat Yerli’nin hayatı, henüz 10 yaşlarında bir çocukken hediye edilen bir Commodore 64 ile değişiyor. Üç kardeşin bilgisayar oyunu tutkusuyla başlayan hikayesi, bugün dünya oyun pazarında adeta bir efsane. Bu üç kardeş, 1999′da bir gecede Crytek adlı şirketi kuruyor. Cevat Yerli bugün bu şirketin yöneticisi ve baş tasarımcısı. Faruk Yerli, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve Avni Yerli de Operasyon ve Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı.

Şu anda oyun tanıtımı için dünya turuna çıkan Yerli Kardeşler geçtiğimiz hafta Türkiye’ye gelmişti. FarCry oyunu ile tanınan kardeşler 1 milyon adetten fazla satınca dikkatleri üzerine çekti. Crytek özellikle kendi geliştirdikleri teknoloji ve arkalarında hiçbir sermaye grubu veya ortağı olmadan elde ettiği başarı ile tanınıyor.
oyunun hikayesi
Yıl 2020. Dünyaya devasa bir meteor düşüyor. Meteorun düşmesi haberi her tarafa yayılıyor. İlk önce Kuzey Kore hükümeti meteorun düştüğü adayı abluka altına alıyor ve adanın tüm girişlerini kapatarak meteor ile ilgili çalışmalarını sürdürmeye başlıyor. Çünkü bu meteorun sıradan bir taş parçası olmaması ve gizemli bir şeylerin olması Kuzey Koreli bilimadamlarını şaşırtıyor. ABD hükümeti de bu meteoru araştırmak için adaya özel bir tim gönderiyor. Özel tim adaya vardığında karşılarında Kuzey Kore ordusunu görünce savaş başlıyor. Ancak meteordaki gizem gün ışığına çıkıyor ve meteor beklenmedik bir şekilde patlıyor.

Tüm ada buz kesiliyor. Bundan sonra Kuzey Koreli ve ABD’li askerler ölüm kalım mücadelesi veriyor. Kurtulmaları için işbirliği yapmalılar. İşte bu şekilde müthiş macera başlıyor. Crytek ortaklarından Avni Yerli şunları söylüyor: “Crysis’in Türkçe versiyonunu duyurmaktan gerçekten büyük gurur duyuyoruz. Bu oyunun Türkiye’deki başarısı ve oradaki oyun sektörünün gelişmesi bizim için en büyük önceliklerden biri.

Türk yapımı Crysis oyununun hikayesi ve crysis 2 linki
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Crysis 2
» Crysis 2'ye DX11 yaması gelecek
» Crysis: Warhead Oyun Hileleri
» EVGA, Crysis 2 hediyeli GeForce GTX 560 Ti modelini duyurdu
» Micheal Dell'in Enteresan Hikayesi