Cahil Forum Bilgi Paylaşım Platformu
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

İstanbul'da bazı yollar kapanacak 1282
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

İstanbul'da bazı yollar kapanacak 1282
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cahil Forum'a Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İstanbul'da bazı yollar kapanacak

YazarMesaj
Misafir
Misafir

İstanbul'da bazı yollar kapanacak Empty
MesajKonu: İstanbul'da bazı yollar kapanacak   İstanbul'da bazı yollar kapanacak EmptyPaz Nis. 17, 2011 1:59 am

İstanbul'da bazı yollar kapanacak 351843640263
Kadıköy İskele Meydanı'nda bugün ve yarın yapılacak açık hava toplantıları nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, her iki gün saat 11.00'den itibaren Tıbbiye Caddesine gelen trafik akışı durdurulacak.

Rıhtım Caddesi ile Boğa Meydanı'ndan Rıhtım Caddesine kadar olan tüm yollar ve Söğütlüçeşme Caddesinden rıhtıma inen ara sokakların yanı sıra Orgeneral Şahap Gürler Caddesi trafiğe kapalı olacak.

Taşköprü, Kışla ve Albay F. Sözdener caddelerinin de ihtiyaç duyulması durumunda trafiğe kapatılması planlanırken, kapatılan yollara alternatif olarak, Tıbbiye Caddesine gelen trafik akışı, Burhan Felek Caddesinden E-5 yönü ile Behiçbey Sokak'tan İbrahimağa ışıklar istikametine verilecek.

Söğütlüçeşme Caddesinden gelen trafik akışı, Altıyol Boğa Meydanı'ndan rıhtıma iniş engellenerek, Kuşdili Caddesi Salı Pazarı istikametine, Moda'dan gelen akış da Mühürdar Kavşak'tan geri yönlendirilecek.

Öte yandan, yarın yapılacak 14. Pertevniyal Koşusu nedeniyle "Pertevniyal Lisesi önü, Aksaray Metrosu, Vatan Caddesi, Migros, İSKİ (Beyazıt'a giden yönde), Pertevniyal Lisesi karşısı üst geçidi (Taksim'e giden yönde)" güzergahı, saat 10.00'dan koşu bitimine kadar araç ve yaya trafiğine kontrollü olarak kapatılacak.

İstanbul'da bazı yollar kapanacak
1 sayfadaki 1 sayfası