Cahil Forum Bilgi Paylaşım Platformu
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

Fernandes:'Ben kalmak isterim ama...' 1282
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

Fernandes:'Ben kalmak isterim ama...' 1282
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cahil Forum'a Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Fernandes:'Ben kalmak isterim ama...'

YazarMesaj
onur23
Moderatör
Moderatör
onur23

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 44
Tecrübe Puanı Tecrübe Puanı : 144

Fernandes:'Ben kalmak isterim ama...' Empty
MesajKonu: Fernandes:'Ben kalmak isterim ama...'   Fernandes:'Ben kalmak isterim ama...' EmptyC.tesi Nis. 16, 2011 2:18 am

Beşiktaş'ta sezon sonuna kadar kiralık olarak forma giyen Portekizli futbolcu Manuel Fernandes, sezon sonunda Beşiktaş'ta kalmasının sadece kendisine bağlı olmadığını belirterek, "Sadece bana bağlı olsaydı, kalırdım" dedi.

Beşiktaş Kulübü'nün çocuklara yönelik aylık resmi yayın organı Yavru Kartal Dergisi'nin nisan sayısında minik taraftarlarla yaptığı röportajı yayınlanan Fernandes, "Sezon sonunda sözleşmeniz bitiyor. Takımda kalmak istiyor musunuz" sorusu üzerine, "Bu sadece bana bağlı değil. Burada karar vermesi gereken birçok taraf var. Beşiktaş, ben, esas kulübüm Valencia... Bunu şimdiden söylemek çok zor. Sadece bana bağlı olsaydı, kalırdım" yanıtını verdi.

Fernandes:'Ben kalmak isterim ama...'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Beşiktaş'ta kalmak isterim"
» "Juventus'ta kalmak istiyorum"