Cahil Forum Bilgi Paylaşım Platformu
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

GeForce GTX 550 Ti lanse edildi; Nvidia nın yeni orta segment çözümü 149$ a çıktı 1282
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

GeForce GTX 550 Ti lanse edildi; Nvidia nın yeni orta segment çözümü 149$ a çıktı 1282
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cahil Forum'a Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

GeForce GTX 550 Ti lanse edildi; Nvidia nın yeni orta segment çözümü 149$ a çıktı

YazarMesaj
Misafir
Misafir

GeForce GTX 550 Ti lanse edildi; Nvidia nın yeni orta segment çözümü 149$ a çıktı Empty
MesajKonu: GeForce GTX 550 Ti lanse edildi; Nvidia nın yeni orta segment çözümü 149$ a çıktı   GeForce GTX 550 Ti lanse edildi; Nvidia nın yeni orta segment çözümü 149$ a çıktı EmptyC.tesi Nis. 16, 2011 1:47 am

Nvidia orta segment için hazırladığı GeForce GTX 550 Ti modelini bugün yaptığı resmi açıklamayla duyurdu. GeForce 500 serisinin masaüstü sistemler için şu ana kadar lanse edilen en ekonomik modeli olan GeForce GTX 550 Ti, 40nm üretim teknolojisiyle h

Nvidia orta segment için hazırladığı GeForce GTX 550 Ti modelini bugün yaptığı resmi açıklamayla duyurdu. GeForce 500 serisinin masaüstü sistemler için şu ana kadar lanse edilen en ekonomik modeli olan GeForce GTX 550 Ti, 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan GF116 GPU sundan güç alıyor. 192x paralel işlem birimine, 192-bit bellek veri yolu desteğine ve 1GB GDDR5 bellek kapasiteisne sahip olan DirectX 11 destekli ekran kartının güç tüketimi ise 116 Wat olarak açıklandı. Tasarım olarak GeForce GTX 460 ile büyün benzerlikler taşıyan 8.25-in. uzunluğundaki kart, 900MHz GPU, 1800MHz paralel işlemci ve 4600MHz bellek saat hızlarında görev yapıyor. SLI, DirectX 11, OpenGL 4.1, CUDA, PhysX ve 3D Vision teknolojilerine destek sunan GeForce GTX 550 Ti, görüntü aktarımı içinse çift DVI ve Mini HDMI portlarını kullanıyor. Nvidia nın açıklamalarına göre GeForce GTS 450 den 28 daha hızlı olan GeForce GTX 550 Ti nin yurt dışı için tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı ise 149$.Galaxy GeForce GTX 550 Ti incelememiz;

GeForce GTX 550 Ti lanse edildi; Nvidia nın yeni orta segment çözümü 149$ a çıktı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Geforce 270.51 Beta Sürücüsü Çıktı
» Zotac hız aşırtmacılar için özel tasarımlı yeni bir GeForce GTX 460 hazırlıyor
» Winrar Bozuk Dosya Hatası Çözümü
» Bu sorulara "evet" diyorsanız, orta yaşlısınız!
» AMD Catalyst 11.3 sürücüsü çıktı.