Cahil Forum Bilgi Paylaşım Platformu
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

Overclock çulara özel bir anakart! 1282
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

Overclock çulara özel bir anakart! 1282
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cahil Forum'a Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Overclock çulara özel bir anakart!

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Overclock çulara özel bir anakart! Empty
MesajKonu: Overclock çulara özel bir anakart!   Overclock çulara özel bir anakart! EmptyC.tesi Nis. 16, 2011 1:35 am

Özel üretim olan bu anakart, çok özel ihtiyaçları olan kullanıcılara hitap ediyor...

Özel üretim olan bu anakart, çok özel ihtiyaçları olan kullanıcılara hitap ediyor...

En lerin anakartı: EVGA W555, iki adet LGA 1336 işlemci soketi, 12 adet DDR3 RAM bankası ve 7 adet PCI-slotu sunuyor. Ayrıca anakart işlemciyi overclock etmek için gerekli altyapıyı sunuyor.Ana platinin ilk resimleri ilk olarak CES 2010 da ortaya çıktı, şimdiyse bit-tech.net sitesi diğer bilgileri de umuma açtı. Sayfanın bildirdiğine göre EVGA, ürettiği anakartı öncelikle sunucu sistemlerinde kullanılmak üzere geliştirdi. Fakat bu kullanım alanına zıt düşen bir şekilde kullanılan işlemcileri overclock etme imkânı sunuluyor.Lakin çoklu işlemci sistemini kullanmak için Xeon işlemciler şart koşuluyor. Siteye göre bunun sebebi X58 yonga seti. Bunun yanında EVGA W555 sekiz SATA portu ve USB 3.0 girişleri sunuyor.Anakart bu sene içerisinde piyasaya sürülecek. Henüz kesin bir tarihten bahsedilmiyor. Keza W555 in fiyatı da belli değil.

Overclock çulara özel bir anakart!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jetway den VIA Nano işlemcili yeni anakart
» MSI özel tasarımlı GeForce GTS 450 Cyclone modelini açıkladı
» MSI özel tasarımlı GeForce GTX480 Twin Frozr II modelini duyurdu
» Zotac hız aşırtmacılar için özel tasarımlı yeni bir GeForce GTX 460 hazırlıyor
» Sparkle özel tasarımlı GeForce GTX 580 Thermal Guru modelini duyurdu