Cahil Forum Bilgi Paylaşım Platformu
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

Hamit: Tekliflere Açığım 1282
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

Hamit: Tekliflere Açığım 1282
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cahil Forum'a Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hamit: Tekliflere Açığım

YazarMesaj
onur23
Moderatör
Moderatör
onur23

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 44
Tecrübe Puanı Tecrübe Puanı : 144

Hamit: Tekliflere Açığım Empty
MesajKonu: Hamit: Tekliflere Açığım   Hamit: Tekliflere Açığım EmptyC.tesi Nis. 16, 2011 1:28 am

Berlin-Bayern Münih'te forma giyen Milli futbolcumuz Hamit Altıntop, transferi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Bayern Münih'le sezon sonunda bitecek olan sözleşmesini yenilemeyen Hamit Altıntop, Alman internet portalı Spox.com'a verdiği röportajda, Türkiye'ye transfer olmanın seçenekleri arasında olduğunu belirtti. Hamit, kendisi hakkında A'dan Z'ye tüm merak edilenleri içtenlikle cevapladı.

"BÜTÜN KAPILARI AÇIK TUTUYORUM"
Bayern Münih'teki durumu: "Kulüpten benimle henüz kimse konuşmadı. Bu yinede başka bir kulübe imza atacağım anlamına gelmez. Kendim için bütün kapıları açık tutuyorum. Şu an rahatım ve tedirgin olmuyorum."

Değeri biliniyor mu?: "Sorumlular, karar vermek için bu kadar zaman bekliyorlarsa, bir bildikleri vardır. Bu durum benimle alakalı da olmayabilir. Bayern Münih'te önemli sorunlar var. Seneye nerede oynayacağız; Şampiyonlar Ligi'nde mi Avrupa Ligi'nde mi? Dört yıldır buradayım, benim iyi ve kötü yanlarımı biliyorlar ve benimle her zaman konuşabilirler."

Jupp Heynckes'in gelişi: "Yönetim, sözleşmesi biten oyuncularla konuşmadan önce mutlaka yeni teknik direktöre danışacaktır, onun düşüncelerini alacaklardır. Jupp Heynckes çok büyük bir teknik direktör, Louis van Gaal ile aynı sınıfta olan bir teknik direktör. Kulüpten bana birşey gelmediği sürece, ben birşey yapamam. Kimseye kızgın da değilim bu yüzden."

"AYNAYA BAKIP HER ŞEYİ DENEDİM" DEMEK İSTİYORUM
Gelen teklifler: "Bazı seçeneklerim var, evet. Yine de burada her şeyimi verip, profesyonelce işimi yapmak istiyorum. Kimsenin arkamdan konuşmasını istemiyorum. Aynaya bakıp, her şeyi denedim' demek istiyorum."

"BAYERN'DEKİ DÖRT YILIMDAN GENEL OLARAK MEMNUN DEĞİLİM"
Bayern'deki dört yılı: "Genel olarak memnun değilim. Bir oynadım, bir oynamadım. Kulübüm için de, benim için de aynı şey geçerli. Daha iyisi olabilirdi. İlk yılımda Ottmar Hitzfeld ile şampiyon olduk, kupayı kazandık. İkinci yılda düşüş yaşadık. Üçüncü yılda şampiyonluk, Şampiyonlar Ligi Finali ve müthiş bir futbol. Dördüncü yılda yine müthiş bir düşüş. Soruyorum, istikrar nerde? Bunu cevaplandırmak zor, çünkü son dönemde dışarda oturdum."

Milli Takım Kaptanlığı: "Sorumluluğu veren olursa, üstlenebilirsiniz. Sorumluluk almak için her maçta görev almanıza ya da kaptan olmanıza gerek yok. Kabul gören biri olmanız gerekiyor, soru işaretleri olmaması gerekiyor."

"TÜRKİYE SEÇENEKLERİM ARASINDA"
Süper Lig transferi: "Çok spekülasyon yapılıyor ve bunların bazıları da doğru. Şu an Brezilya, yıldızlarını evine getiriyor. Bunun Türkiye'de de olması gayet mantıklı ve iyi de bir fikir. Şahsen ne yapacağımı bilmiyorum ve bu beni ne derece cezbedecek bilmiyorum ama benim için mutlaka seçeneklerin arasında. Türkiye transferini hiç bir zaman olanaksız olarak görmedim, bunlar yanlış lanse edildi. Belki gerçekten Türkiye'de benim işimi takdir eden bir kulübe gitmek, cezbedici olabilir."

Halil ile tekrar bir arada oynamak: "Güzel olur böyle birşey olursa ama bu konudaki hevesimiz biraz azaldı son dönemde, çünkü ikimizin de kendine göre hedefleri var. Herşey planladığımız gibi gitmedi her zaman ama herşey yoluna girdi."

Hamit: Tekliflere Açığım
1 sayfadaki 1 sayfası