Cahil Forum Bilgi Paylaşım Platformu
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

Ashampoo Snap 4.3.0 1282
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

Ashampoo Snap 4.3.0 1282
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cahil Forum'a Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ashampoo Snap 4.3.0

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Ashampoo Snap 4.3.0 Empty
MesajKonu: Ashampoo Snap 4.3.0   Ashampoo Snap 4.3.0 EmptyC.tesi Nis. 16, 2011 12:06 am

(Ekran Kaydetme Programı) güçlü ve çok yönlü düzenleme özelliklerine sahip güzel bir ekran görüntüsü yakalama aracı. Sizlere ekranınızın tamamını ya da istediğiniz belirli bölümlerindeki görüntüleri en iyi şekilde yakalayıp resim ve video olarak kaydetmenize yardımcı olan bu program ile uygulama pencerelerini, web sitelerini, masaüstünüzü veya görüntülenen herhangi bir bölümü kaydedebileceksiniz.

Ashampoo Snap kayıt sonrası yararlanabileceğiniz düzenleme (edit) araçları sayesinde bu ekran görüntülerini ilgi çeken hale getirebilecek ve süsleyebileceksiniz. Sunum ve tanıtım videoları hazırlarken program iyi bir asistan haline geliyor. Pek çok video formatına göre kayıt yapabilecepiniz video modu böylece codec problemini ortadan kaldırıyor. Çoklu monitör desteği sunan program güçlü efektleriyle her isteğe cevap vermeyi amaçlıyor.

Limit: 40 Günlük Kullanım
http://www.tamindir.com/indir.asp?id=15309&link=

Ashampoo Snap 4.3.0
1 sayfadaki 1 sayfası