Cahil Forum Bilgi Paylaşım Platformu
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

Motorola Droid X 2 1282
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

Motorola Droid X 2 1282
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cahil Forum'a Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Motorola Droid X 2

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Motorola Droid X 2 Empty
MesajKonu: Motorola Droid X 2   Motorola Droid X 2 EmptyCuma Nis. 15, 2011 11:51 pm

Daha önce de internete sızmış ya da sızdırılmış olan Motorola Droid X 2'ye ait yeni görüntüler AndroidCentral sitesi tarafından yayınlandı.
Motorola Droid X 2 ile ilgili görüntüler daha önce de internete sızmış ya da sızdırılmıştı. Cihaza ait yeni görüntüler AndroidCentral sitesi tarafından yayınlandı. Cihazın ayarlar menüsünün görüldüğü fotoğraflarda yüklü işletim sisteminin Android 2.2.2 olduğu dikkat çekiyor. Üretim aşamasında Android 2.3 yüklü olarak gelmesi beklenen Droid X 2'nin arkası Droid X'in tasarımına benziyor. 8 MP'lik kamerası olması beklenen cihazın iki de LED flaşı var. HD video kaydı yapabilen Droid X 2'nin HDMI çıkışı ve microUSB bağlantısı da dikkat çekiyor. Cihazın çıkış tarihi kesin olarak bilinmese de Mayıs ayının sonuna kadar piyasa olması bekleniyor.

Motorola Droid X 2 3125d1302375948t-motorola-droid-x-2nin-yeni-goruntuleri-droidx2live3jpg

Motorola Droid X 2
1 sayfadaki 1 sayfası