Cahil Forum Bilgi Paylaşım Platformu
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

Ve Beklenen Oldu TURKCELL'den Süper Hoşgeldin Kampanyası En Ucuz Tarife 1282
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

Ve Beklenen Oldu TURKCELL'den Süper Hoşgeldin Kampanyası En Ucuz Tarife 1282
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cahil Forum'a Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ve Beklenen Oldu TURKCELL'den Süper Hoşgeldin Kampanyası En Ucuz Tarife

YazarMesaj
qadiir
DENEYİMLİ ÜYE
DENEYİMLİ ÜYE
qadiir

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 46
Tecrübe Puanı Tecrübe Puanı : 115

Ve Beklenen Oldu TURKCELL'den Süper Hoşgeldin Kampanyası En Ucuz Tarife Empty
MesajKonu: Ve Beklenen Oldu TURKCELL'den Süper Hoşgeldin Kampanyası En Ucuz Tarife   Ve Beklenen Oldu TURKCELL'den Süper Hoşgeldin Kampanyası En Ucuz Tarife EmptyCuma Nis. 15, 2011 2:06 am

TURKCELL'DEN HEPSİ BİR ARADA İLK KAMPANYA

HER YÖNE KONUŞMA + SMS + INTERNET

Turkcell bu kampanyasıyla Vodafone'a kaptırdığı abonelerini geri getireceğe benziyor. Ben 20 tl yüklemeseydim hemen geçerdim, şu 20 tl bitsin hemen geçicem. Akıllı telefonu olan herkes bu kampanyadan istifade etsin. Kampanya detaylarına geçeyim hemen....[/size]

Numarasını Hazır Kart'a taşıyan ya da yeni bir Hazır Kart alarak Turkcell'e gelenlere, ihtiyaçları olan her şey Hoş geldin Paketi'nde.

Aylık her yöne 200 DAKİKA, her yöne 100 SMS ve site sınırlamasız 100 MB internet sadece 20TL'ye!

Yararlanmak için numaranızı Hazır Kart'a taşımanız ya da yeni bir Hazır Kart almanız, ardından paketi almak için HOSGELDIN yazıp 2222'ye göndermeniz yeterli.

Ayrıca, numaranızı taşıyarak Hazır Kart'a gelirseniz HER YÖNE 100 dakika daha hediye. Hemen Turkcell'e gelin, bu fırsatı kaçırmayın.

GENEL KURALLAR

* 31 Mayıs'a kadar, numara taşıma ya da yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart'a gelen bireysel aboneler, Hoş geldin Paketi'ni gelmelerini takip eden 6 ay boyunca alabileceklerdir.
* 5 Nisan'dan önce numara taşıma ya da yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart'a gelen aboneler de, hatlarının aktiflenmesinin altıncı ayına kadar kampanyadan yararlanabileceklerdir.
* Paketi satın almak için HOSGELDIN yazıp 2222'ye kısa mesaj göndermek yeterlidir.
* Yeniden paket almak istediğinizde, tekrar HOSGELDIN yazıp 2222'ye göndermeniz gereklidir.
* Paket başvurusu sonrasında yeterli bakiyeniz varsa hattınızdan 20 TL düşecek ve karşılığında aylık yurt içi her yöne 200 dakika, 100 SMS, 100MB internet hattınıza yüklenecektir. Paketiniz hattınıza tanımlandığında kısa mesajla bilgilendirileceksiniz.

KAMPANYA DETAYLARI

Bakiye ve Bitiş Tarihi Sorgulama

Paketinizde kalan bakiyeyi ve hangi tarihe kadar kullanabileceğinizi şu şekilde ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz:

Kalan dakikanız için *123*196#

Kalan SMS'iniz için *123*197#

Kalan internet için *123*198#'i tuşlamanız yeterli.

Ücretlendirme Periyodu

Bu paketle kazandığınız dakikanın ücretlendirme periyodu 60 saniye, internet atış periyodu ise 100KB'dır.

Kampanya süresinin bittiği ya da 30 günlük süre içerisinde hediye dakika, SMS ve data kullanımlarınızın bitmesi durumda, ses ve SMS harcamalarınız tarifeniz üzerinden, data harcamalarınız ise standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Tarife Değişikliği

Tarife değişikliklerinde Hoş geldin paketinizdeki bakiyenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Konferans görüşme

Paketinizi konferans görüşmede kullanabilirsiniz.

Numara Değişikliği & Devir

Numara değişikliğinde faydalanmaya devam edebilirsiniz. Devirde bu paketteki bakiyeniz sıfırlanır.

Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi

Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

Bu paketteki dakikalarınız müşteri hizmetleri numaraları, FCT, Kıbrıs, yurtdışı aramaları ve özel servis numaraları, Kıbrıs, yurtdışına atılacak SMS'ler için kullanılamaz.

Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır.
* Kampanyaya katılımı için gönderilen SMS ücretsizdir.

SORU & CEVAP

Paketimdeki dakika, SMS, interneti transfer edebilir miyim?

Bu paketten kazandığınız hediyeler transfer edilemez.
Paketimi görüntülü konuşmada da kullanabilir miyim?

Yurtiçinde yapacağınız görüntülü konuşmalarda da kullanılabilirsiniz.
Aynı ay içinde birden çok kez bu paketi alabilir miyim?

Evet, aynı ay içinde en fazla 5 kez alabilirsiniz.
Aynı ay içinde ikinci kez paket aldığımda, ilk paketimin geçerlilik süresi uzar mı?

Evet, aynı ay içinde yeni bir paket aldığınızda, önceki paketinizin geçerlilik süresini de, sonraki paketin geçerlilik süresi sonuna kadar uzatır.
Paketimin süresi dolduğunda bana bilgi verilecek mi?

Evet, paketinizin 30 günlük kullanım süresi dolduğunda sms ile bilgi verilecektir.
Aynı ay içinde hem bu paketi hem de diğer Haftalık / 2 haftalık Turkcell içi ya da her yöne Nar paketlerinden birini alırsam hangisini öncelikli kullanırım?

Öncelikle Nar paketindeki bakiyeyi ardından Hoş geldin paketini kullanırsınız.
Aylık Turkcell içi NAR paketinden yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

Öncelikli olarak Aylık Turkcell içi Nar paketini kullanırsınız.
Aylık her yöne NAR paketinden yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

Öncelikle Hoş geldin paketiniz, ardından aylık her yöne paketinizin dakikaları düşer.
Günlük Turkcell'lilerle konuşma kazanılan bir kampanyadan yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

Günlük Turkcell'lilerle konuşma kazanılan kampanya önceliklidir.
Görüşme içerisinde paketim bittiğinde nasıl ücretlendirilirim?

Bir çağrı sırasında sadece bir promosyon paketi kullanılabilir. Çağrı içinde paketin biterse aynı çağrı içinde başka bir kampanyadan yararlanamaz ve kendi tarifen üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Günlük / aylık internet paketim bulunuyor. İnternet kullanımlarım öncelikle hangi paketten düşecek?

Öncelikle günlük / aylık paketinizi, ardından Hoş geldin Paketindeki internet hakkınızı kullanırsınız.
https://www.facebook.com/ByKoko

Ve Beklenen Oldu TURKCELL'den Süper Hoşgeldin Kampanyası En Ucuz Tarife
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Markafoni ! Burada herşey çok ucuz !
» YATAŞ KAMPANYASI
» Nescafe Fiat Doblo Çekilişi Sonuçlandı Satış Noktaları Kampanyası Fiat Doblo Classic
» Amy Adams Lois Lane Oldu!
» Kamp Yaparken Aslanlara Yem Oldu