Cahil Forum Bilgi Paylaşım Platformu
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

DriveImage XML 2.22 Download 1282
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

DriveImage XML 2.22 Download 1282
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cahil Forum'a Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

DriveImage XML 2.22 Download

YazarMesaj
qadiir
DENEYİMLİ ÜYE
DENEYİMLİ ÜYE
qadiir

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 46
Tecrübe Puanı Tecrübe Puanı : 115

DriveImage XML 2.22 Download Empty
MesajKonu: DriveImage XML 2.22 Download   DriveImage XML 2.22 Download EmptyCuma Nis. 15, 2011 1:54 am

DriveImage XML’in bu yeni sürümüyle sabit diskinizin bölümlerinin yedeğini alabilir ve bu yedeğini alabilir ve bu yedekleri genel bir biçimlendirmeden sonra sisteminize kolaylıkla geri yükleyebilirsiniz.Ancak bu araç sayesinde biçimlendirme sıklığınız azalacak çünkü yaptığınız yedekleme işi sayesinde ileride bilgisayarınızda oluşabilecek sorunlar nedeniyle Windows işletim sistemini geri yüklemek yerine almış olduğunuz yedeklerle sisteminizi tekrar geriye döndürebilirsiniz. Aracın özellikleri bununa sınırlı değil. Ayrıca yedekleme işlemlerinizde,dosyalarınızı sıkıştıraak size yerde kazandırıyor. Diğer taraftan tüm sabit diskinizin imaj şeklinde yedeğinide alabiliyor. Ayrıca görev zamanlaması özelliği sayesinde, belirlenen zamanlarda otomatik olarak yedekleme yapılmasınıda olanan tanıyor. Almış olduğunuz yedek dosyaların içeriğini ise yine yazılım sayesinde görüntülebiliyorsunuz. Verilerine kıymet verenlere
https://www.facebook.com/ByKoko

DriveImage XML 2.22 Download
1 sayfadaki 1 sayfası