Cahil Forum Bilgi Paylaşım Platformu
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

CrystalMark 2004R3 Download 1282
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

CrystalMark 2004R3 Download 1282
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cahil Forum'a Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

CrystalMark 2004R3 Download

YazarMesaj
qadiir
DENEYİMLİ ÜYE
DENEYİMLİ ÜYE
qadiir

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 46
Tecrübe Puanı Tecrübe Puanı : 115

CrystalMark 2004R3 Download Empty
MesajKonu: CrystalMark 2004R3 Download   CrystalMark 2004R3 Download EmptyCuma Nis. 15, 2011 1:54 am

Sapon yazılım şirketi Hiyohiyo’nun ürettiği bir freeware olan CrystalMark 2004, ücretsiz bir benchmark yazılımı.Kısa olarak benchmark, yzılımları ya da donanımların verimini kontrol eden test uygulamalarına verilen genel isimdir. Orneğin işlemcinin ne kadar ısındığı, PC Performansınızın olması gerektiği kadar güçlü olup olmadığı ya da bir yazılım sistemi ne kadar zorlandığına kadar hemen hertürlü ölçüm işlemi bu yazılımlarla yapılır. Programı bilgisayarınıza kurarak sisteminizin kapasitesini ölçebilir, karşılaştırma yapabilrisiniz. Kurulduğu sistemin tüm ayrıcalıklarını gözler önüne seren yazılım kullanıcıya, işlemci, bellek, grafik, video, hard disk, ekran kartı gibi donanımsal nitelikler hakkında en ufak detaylarına kadar bilgi verebiliyor. Donanım meraklıları bu yazılımı kullnarak, sahip olduğu bilgisayarı en ince ayrıntısına kadar test edebilir ve kapasitesini sınırlarına kadar ölçebilirler.
https://www.facebook.com/ByKoko

CrystalMark 2004R3 Download
1 sayfadaki 1 sayfası