Cahil Forum Bilgi Paylaşım Platformu
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

"Yapılanları sindiremiyorum" 1282
Cahil Foruma Hoşgeldin Dostum

Hertürlü Yararlı Bilgileri Burda Bulabilirsin

Paylaşım Yapmak İçin Kayıt ol Yada Giriş Yap Smile

"Yapılanları sindiremiyorum" 1282
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cahil Forum'a Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"Yapılanları sindiremiyorum"

YazarMesaj
Misafir
Misafir

"Yapılanları sindiremiyorum" Empty
MesajKonu: "Yapılanları sindiremiyorum"   "Yapılanları sindiremiyorum" EmptyPerş. Nis. 14, 2011 3:40 am

"Yapılanları sindiremiyorum" Fft96mm1408201
İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde yapılan Nisan ayı Divan Toplantısı'nda konuşan Adnan Polat, yönetim kurulu üyelerinin seçime girmesi için bir engel olmadığını belirtirken, kırgın, kızgın, duygulu olduğu gözlendi.
Divan Kurulu üyelerine seçim ve kulübün son durumu hakkında bilgiler veren Adnan Polat, "Başkan olarak beni seçen tüm Galatasaraylılara gösterdikleri teveccühten dolayı çok teşekkür etmek istiyorum. Yaptığımız işlerin takdirini zamana bırakmak istiyorum." dedi.

"KULÜBÜMÜZÜN KİMSENİN CEBİNDEN İDARE EDİLMEYE İHTİYACI YOK"
Galatasaray Spor Kulübü ve şirketlerinin kimsenin cebinden idare edilmeye ihtiyacı olmadığını belirten Adnan Polat, "Galatasaray kendi kendine idare edilir ve yoluna devam eder. İki üç seneye kadar Galatasaray'ın tüm büyük problemleri ortadan kalkacaktır. Galatasaray demokrasisinin önünün kesilmemesi gerekir. Bir kişinin cebinden para çıkartarak kulübü idare altına alınmamasına asla izin verilmemeli. Üstüne basa basa söylüyorum Galatasaray kendi imkanlarıyla kendi kendine yeter" diye konuştu.

Kulübe yönetici bulmakta sıkıntı çektikleri uzun bir dönemden, kulübü; başkanlığın yeniden cazip hale geldiği bir döneme taşıdıklarının altını çizen Polat; "Demek ki Galatasaraylılar Galatasaray'dan korkmadan ilgilenecek duruma gelmişler, bu memnuniyet verici bir şey" şeklinde konuştu.

Mali genel kurulun kendisi için çok üzücü bir gün olduğunu dile getiren Adnan Polat, "Herkes oyunu istediği gibi kullanabilir ama orada bunun şekli ve yapılanlar bizi çok üzdü. Bunu organize eden, uygulayan ve buna müsade edenleri asla affetmeyeceğim. Hem bizleri hem de Galatasarayımızı yakışmayacak şekile lekelediler. Galatasaray'ı içinde bulunduğu kaotik ortamdan kurtarmak için çok büyük uğraş verdik. Ekonomik olarak rahatlayacağız. Bundan sonra kulübün daha hızlı yol alacağına inanıyorum. Bize öğretilen Galatasaraylılıkla, kongrede 500-600 kişinin yaptıklarını içime sindiremiyorum. Bunları yapanlardan benim ruhum hep davacı olacaktır. Galatasaray'a böyle bir leke düşürmemeliydiler"

"Yapılanları sindiremiyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası